O nas

Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania dla domu

Firma PLAST istnieje od 1997 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej. Nasza oferta zawiera cały asortyment związany ze stolarką tj. bramy garażowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, markizy, parapety, moskitiery itp.

Podczas 25-letniej działalności zdobyliśmy praktyczną wiedzę, którą dzielimy się z naszymi klientami. Z naszego doświadczenia i solidności skorzystało wielu klientów indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy na przestrzeni lat udowodnili, że otrzymane przez nich certyfikaty technologiczne i jakościowe są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów przez nich wytwarzanych.

Jakość w połączeniu z naszym doświadczeniem gwarantuje Państwu, że otrzymacie produkt i usługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu doradztwo techniczne oraz bezpłatne wyceny i pomiary. W celu uzyskania informacji zapraszamy do naszego punktu sprzedaży oraz zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego i poczty elektronicznej.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu!

Wszelkie prace realizuje nasza własna, bardzo doświadczona ekipa. Zrealizowała ona dziesiątki instalacji oraz posiada odpowiednie wyszkolenie. Dobrze zrealizowana instalacja okien, drzwi, bramy garażowej czy też rolet zewnętrznych jest niezwykle ważnym elementem dla każdej inwestycji. Dlatego nie ryzykuj i wybierz najlepszą ofertę od PLAST KĘPNO.