Drzwi zewnętrzne PCV

Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne PCV cechuje wysoka jakość wykonania, bogata oferta kolorystyczna oraz zapewniają one wysoki poziom ochrony domu. Drzwi strzegą naszego dobytku i w pewien sposób są wizytówką naszego domu, dlatego ich odpowiedni wybór jest bardzo ważny.

Materiał PCV z którego produkowane są oferowane drzwi charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem izolacyjności, dzięki czemu pozwala to utrzymywać ciepło w domu i oszczędzić na ogrzewaniu.

Zakup drzwi zewnętrznych to decyzja na lata, warto zadbać o to by wybrać solidne i trwałe drzwi z profesjonalnym montażem, który zagwarantuje że będą one odpowiednio działać.

Zaletą drzwi wejściowych wykonanych w systemach PVC jest to, że można je wykonać na dowolny wymiar dopasowany do indywidualnych projektów, a wyposażone dodatkowo w atrakcyjne wypełnienie podkreślają wyjątkowy charakter domu.

Oferujemy drzwi na różnych profilach, w tym drzwi VEKA oraz GAELAN:

Veka Softline 76 - Idealne dopasowanie

0001-2-1024x1024

Veka Softline 82 - Wejście w dobrym stylu

Gealan Comfort Niski próg - idealne wyjście

Gealan Estima Po pierwsze - wygoda!

W ramach drzwi PCV oferujemy m.in. drzwi przesuwne HST, które są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem w ramach produktów stolarki otworowej. Dzięki nim można wykonać w każdym budynku bardzo duże przeszklenia pomieszczeń. Daje to poczucie większego i bardziej oświetlonego pokoju, salonu, czy gabinetu – po prostu poczucia komfortu i funkcjonalności. Posiadają technologię, która zapewnia niezwykłą lekkość przesuwania skrzydeł, bez względu na szerokość całych drzwi. Idealnie nadają się także to komponowania przejść do różnych części domu, czy na jego zewnątrz: ogród lub taras. Drzwi przesuwne HST są idealne zarówno do nowopowstających budynków, jak i do tych remontowanych, w których Klienci chcą poczuć więcej przestrzeni oraz korzystać z większej ilości światła w pomieszczeniu, dzięki dużym, przeszklonym powierzchniom szyb.

PATIO

Specyficzna konstrukcja produktu, jakim są drzwi uchylno-przesuwne Patio, pozwala przede wszystkim zaoszczędzić powierzchnię, jaka jest niezbędna aby otworzyć okno do wnętrza budynku.

Drzwi uchylno-przesuwne mają tą zaletę, że umożliwiają zaoszczędzenie powierzchni (bowiem otwierają się podobnie jak drzwi HST, ale dodatkowo posiadają okucia uchylne, co daje możliwość dodatkowego zagospodarowania przestrzeni w pomieszczeniu, w porównaniu ze standardowym otwieraniem drzwi, czy okien do wewnątrz budynku).

Dzięki takiej konstrukcji zaoszczędzona zostaje powierzchnia i można dużo łatwiej planować zagospodarowanie miejsca w pokoju, czy rozkład mebli – tym bardziej, jeżeli ma się do czynienia z pomieszczeniami niewielkimi i niedostatecznie oświetlonymi światłem słonecznym. Ponadto, tego typu rozwiązania produkowane są z tych samych profili oraz rodzajów szkła, co inne produkty naszej firmy. Dzięki temu każdy element może być bez problemu ze sobą połączony, bez jakiejkolwiek potrzeby zmiany systemu. Patia idealnie nadają się także do konstrukcji ogrodów zimowych.

System HS Inowa

Jest połączeniem niezwykłego komfortu uzyskanego dzięki przesuwnemu rozwiązaniu, a także wyjątkowej szczelności zawdzięczanej innowacyjnemu mechanizmowi zamykającemu. Za niezawodną szczelność odpowiadają tutaj precyzyjnie dopasowane uszczelki, które poprowadzone zostały po całym obwodzie, tworząc tak zwane uszczelnienie zamknięte. HS Inowa zapewnia elegancki i dyskretny design z inteligentnymi komponentami pełniącymi zaawansowane funkcje, jednocześnie niewidocznymi dla naszego oka. Do głównych zalet nowego systemu przesuwnego HS Inowa zaliczamy przede wszystkim:

oszczędność przestrzeni, która umożliwia dowolną aranżacje;
komfortową obsługę – łatwą i intuicyjną;
ochronę przed wiatrem;
wysoką izolację termiczną oraz optymalną izolację akustyczną;
wodoszczelność
elegancki i wyważony design

System HS Inowa dostępny jest w szerokiej palecie oklein, zarówno z zakresu kolorów standardowych jak i poza standardowych.