Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne znajdują częściej swoje zastosowanie względem rolet zewnętrznych. Wynika to ze znacznie większych walorów estetycznych, dlatego bardzo często możemy je spotkać w polskich domach. Nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń: salonu, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcego czy łazienki.

Oczywiście decydując się na rolety wewnętrzne należy je dobrać uwzględniając sposób i kierunek otwierania okien oraz ich rozmiar.
Dobierając odpowiedni typ rolety wewnętrznej należy oczywiście też ustalić czego od nich oczekujemy, czy mają pełnić funkcje osłony wyłącznie wieczorem czy np. w dzień także.

Największym atutem rolet wewnętrznych oraz cechą, która odróżnia ten produkt od rolet zewnętrznych, jest możliwość regulowania poziomu światła wpadającego do pomieszczenia. Cała oferta dotycząca rolet wewnętrznych skupia bogaty i zróżnicowany pod względem rodzajów materiału, kolorystyki, wielkości wybór. Sprawia to że łatwo dopasować odpowiednią roletę do własnych preferencji.

Rolety w kasecie i prowadnicach to najpopularniejszy w naszej ofercie system osłon. Dzięki swojej nietypowej budowie pozwalają nam na bardzo dokładną kontrolę wpadającego światła słonecznego oraz zapewniają pełną prywatność gdy tylko jej potrzebujemy.

Rolety wolnowiszące STANDARD to system rolet bez kasetki i prowadnic do zasłaniania większych powierzchni okiennych montowany do ściany, sufitu lub wnęki okiennej za pomocą uniwersalnych uchwytów/klipów montażowych. Rolety wolnowiszące sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach biurowych lub tam gdzie nie ma możliwości zamontowania rolety na skrzydle okiennym.

Rolety do okien dachowych to idealne rozwiązanie na upalne dni które znacznie zniweluje szybkie nagrzewanie się pomieszczeń szczególnie na nie narażonych tj. sypialnia, pokój dziecka czy łazienka usytuowane na poddaszu. Konstrukcja rolety składa się z aluminiowej kasety i prowadnic dzięki którym przy zastosowaniu odpowiedniej tkaniny uzyskamy efekt pełnego zaciemnienia pomieszczenia.

Rolety okienne materiałowe to najbardziej popularny oraz najłatwiejszy w montażu produkt pozwalający przesłonić okna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele systemów pozwalających dopasować odpowiednie rozwiązanie w zależności od wielkości, typu okna, oraz preferowanego sposobu montażu. Oferujemy rolety dzień/noc, zaczynając od małogabarytowych takich jak MINI montowanych bezinwazyjnie, poprzez kasetowe.

Żaluzja pionowa tzw. Vertical to popularna forma osłony dużych powierzchni szklanych, szczególnie chętnie stosowana w biurach oraz hotelach, coraz częściej również w domach i mieszkaniach. Szeroka gama kolorystyczna tkanin daje możliwość indywidualnego dostosowania do wnętrza. Różne rodzaje rozchylania verticali pozawalają na uzyskanie pożądanego efektu oraz dostosowania ich do potrzeb klienta: do środka (zsuwanie lamel na środek osłony), kutynowe (ściąganie lamel na oba zewnętrzne końce osłony), do sznurka (w kierunku sznurka sterującego), od sznurka (w przeciwnym kierunku niż sterowanie).