Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie gdzie montaż odbywa się z wykorzystaniem okien lub elewacji budynku.  Zewnętrzne rolety okienne zdobyły bardzo dużą popularność i współcześnie są to cenione rozwiązaniach w inwestycjach klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Montaż rolet zewnętrznych jest bardziej wymagający, dlatego najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Trwała i solidna konstrukcja oferowanych przez nas rolet pozwoli na wieloletnią, bezawaryjną eksploatację.

Instalacja rolet zewnętrznych stanowi przede wszystkim dodatkową barierę antywłamaniową. Jednak zalet tego rozwiązania jest dużo więcej, ponieważ skutecznie chronią one przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. W zależności od pory roku zabezpieczają one wnętrza przed zimnem lub nagrzewaniem się pomieszczeń.

Rolety zewnętrzne, które montujemy produkowane są w oparciu o najnowsze i niezawodne systemy które gwarantują produkt najwyższej jakości.

Rolety zewnętrzne mogą być obsługiwane ręcznie, jednak dla Państwa wygody instalujemy pod zamówienie również napędy sprawdzonych producentów takich jak: SOMFY, MOBILUS, INEL.

Rolety nadstawne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie estetykę.